Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem lesz nyelvizsgám, van...

Ha nem lesz nyelvizsgám, van esélyem h államira vegyenek fel?

Figyelt kérdés
Jövőre éretségizem, de még nem érzem magam késznek rá h nyelvizsgázni menjek majd.. :S Az a baj h új tanrát kaptunk és nagyon nem jól tanít:( Éllamira szeretnék menni(kb 370 ponttól vesznek fel államira) így is lehet esélyem rá? Gondolom a tantárgyknak 4-5nek kellene majd lenniük, a matektól parázok kicsit..pedig számivtelre szeretnék menni
2010. ápr. 6. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha teszel emeltszintű éretségit és jól meg is írod, akkor szerintem simán meglehet.
2010. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy év alatt röhögve meg lehet tanulni középszintre... Nyáron picit belehúzol, magántanár stb.

Az a ponthatártól függ, hogy felvesznek-e

2010. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a ponthatárt is írtam:)
2010. ápr. 6. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, ha az érettségid jól sikerül,akkor nem kell feltétlen nyelvvizsga. De most még bőven van időd nyelvvizsgázni,sztem tedd le minél előbb, mert jövőre már az érettségivel fogsz foglalkozni és hidd el, elég lesz az is. Meg sokan úgy vannak vele,hogy fősulin szenvednek a nyelvvizsgával.

Nem nehéz egy középfokú,ha nem is jó a tanárod, kiválasztod,hogy hol akarsz nyelvvizsgázni, megnézed a feladatsorait, általában van gyakorló könyv, megcsinálod,ami nem megy,arra pedig gyúrsz.

2010. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) csak az a gond, h ahova szerenték menni majd szakmai nyelvvizsga kell...úgyhogy akkor vagy lerakom most a középfokút, vagy csak nem lesz és majd meglesz a szakmai,...amúgy csak angolból láttam h lehet szakmaira menni már most is:S .
2010. ápr. 8. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!