Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tárgyat ajánlanátok...

Milyen tárgyat ajánlanátok szabad kreditnek? (ELTE)

Figyelt kérdés

Már nézegettem a tárgyakat, de nem tudom mit lenne érdemes felvenni.

Vannak esetleg tapasztalatok szabad kredites tárgyakról, amiket szívesen ajánlanátok?



2016. febr. 2. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes ilyenkor a főszakodba vagy a minorodba vágó tárgyakat felvenni, hozzátesz a tanulmányaidhoz, ráadásul nem lesz ismeretlen a tanár, a téma és a csoporttársak.


Ha ehhez semmiképpen nincs kedved, akkor böngészd a lehetőségeket, olyat vegyél fel, ami valamennyire azért érdekel is.


Az én időmben VKN és BBV kódokkal elég érdekes tárgyakat hirdettek meg, főleg a pszichológiai témájúakat találtam érdekesnek, mint pl. a Szexuálpszichológia, de rendszeresen láttam Pszichológiai kísérlet részvétel című órát is meghirdetve, szerintem izgin hangzik. :D Olyan pszichós VKN kurzusról is hallottam, ahol önkéntességért lehetett kreditet kapni.


Ha szeretsz sportolni, akkor vegyél fel valami tesi kurzust, nagyon sokféle van, csak általában hamar betelnek.

2016. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. febr. 4. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
én ilyenkor ingyen nyelvsulinak használom az ELTE-t, ki lehet hozni belőle ingyen egy használható tudást :) sok ritka nyelvből indult most keresztfélévben is (lett, litván, macedón, mari, hanti, modern héber, baszk), de a legjobbakat szeptemberben lehet összeszedni :)
2016. febr. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!