Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem Győr...

Szent István Egyetem Győr vagy Gödöllő?

Figyelt kérdés
Gépészmérnöki szakra szeretnék menni, de nem tudom melyiket válasszam. Szerintetek melyik a könnyebb?
2010. márc. 17. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Könnyebb...?? Ez az elsődleges szempont, ha egyetemre akarsz menni? Pfff...na mindegy.

A Széchenyi István (ez van Győrben ugyanis, Gödőllőn van Szent István) nem tudom mennyire "könnyű", de nagyon gyakorlatias a képzés, és jók az ösztöndíjak is. (Amennyire hallottam) De nem értem, nem az lenne jobb, ha minél erősebb és színvonalasabb képzésben részesülnél? Nem akarok kötözködni, de ez számomra tényleg furcsa.

2010. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy melyik a könnyebb nem tudom, de én a győri Széchenyi István Egyetemre járok (nem Szent István, az a gödöllői) járok és tudom, h itt a suli szerződésben áll az Audival és ha sikerül elvégezned a sulit, könnyen bekerülsz az Audiba, nagyon jó fizetéssel. A sulinknak nagyon jó a mérnöki képzése. Az összes iskolában tanulni kell így itt is.

Sok sikert!

2010. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még van egy évem átgondolni.
2010. márc. 18. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!