Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes ma pszichológiát tanulni?

Érdemes ma pszichológiát tanulni?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és érdekel a szak, de nem tudom mennyire érdemes tanulni. Idővel akár külföldön is el tudom képzelni a karrieremet.
2015. aug. 28. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A diploma már eu-n belül honosítás nélkül használható (legalábbis károlin), az óradíjad attól is függ hol élsz, de 3-10ezer között mozog. Rengeteg irányba lehet vele elhelyezkedni, stb. Viszont kemény 5 év tanulás plusz önfejlesztés, nagy érzelmi terhelés, stb. Te tudod megéri e neked.
2015. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát azért a legtöbb végzett pszichológus nem "óradíjas" rendeléssel kezdi, hanem közalkalmazottként... a fizetés is olyan.

Rengeteg drága szakképzés, tanfolyam és tapasztalat után, ha maradt még elég pénzed, vihetsz magánrendelést, na ott már te mondod meg, mennyit kérsz, de az nem a suli végeztével lesz.

Szerintem csak akkor vágj bele, ha tényleg ezt akarod. Vagy ha nem zavar, hogy a BA diplomáddal konkrétan semmit nem tudsz kezdeni.

2015. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!