Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF-ről mi a véleményetek?

BKF-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
bármilyen tapasztalat jól jön

2015. máj. 28. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Egy szar.Ha tehetném,beállnék a kapujába és ordítanám,hogy ne gyere ide...ez az iskola egy fos!
2015. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ide járok és egyáltalán nem értek egyet az előzővel. rengeteg lehetőség van a suliban azok számára akik ki tudják használni:)
2015. máj. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Szerinted miért fos?


#2 köszönöm :)

2015. jún. 1. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Mert csak a pénzedet pazarlod a semmire,azért...de hajrá,ha neked ez a vágyad!
2015. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én a BKF-en tanulok és abszolút nem értek egyet a "fosozó"-val! Kiváncsi lennék ő idejár-e... Szerintem remek suli, az előadások színvonalasak, a tanárok profik, a számonkérés korrekt. Azt kérdezik vissza, ami az előadáson elhangzott. Ja, csak ahhoz viszont el kell járni az elődadásokra. És itt is ugyanúgy tanulni kell, mint bárhol máshol és akkor sikerülnek a vizsgáid. Nem szívatnak meg a tanárok, mint ahogy az államin. Aki csak nyavalyog és folyton másokat hibáztat, de nem veszi a fáradságot, hogy felkészüljön, az itt is megbukik és nyilván fikázza a sulit. Nagyon jók a letölthető jegyzetek és segítőkészek az oktatók. Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim vannak! :)
2015. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!