Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 3.8 körül van az átlagom...

Ha 3.8 körül van az átlagom 7-8 évbe, akkor van esélyem, hogy bejussak egy Közgazdasági Szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
3.8 lett a mostani 7. félévem, és remélem tudok javítani az átlagomon, és ha 3.8 körül marad az átlagom, van esélyem bejutni egy Közgazdasági Szakközépiskolába, ha valamennyire megsikerül csinálnom a központi felvételit?
2010. febr. 14. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed, igen. Hozzánk került ennél rosszabb is, akinek még a felvételije sem lett valami nagyon jó.
2010. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, akkor máris meg vagyok könyebbülve, de azért még várom a kommenteket! :D
2010. febr. 14. 19:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Éés, valaki tudna iskolákat mondani, ami közel van a Pesti XV. kerülethez, és könnyű bekerülni?
2010. febr. 14. 19:23
 4/5 anonim válasza:

Bethlen Gábor Szakközépiskola... 15. kerületben van, nem tudom mennyire ismered azt a környéket, de a Vásárcsarnoktól/Pólustól/Ázsia centertől nem messze van (Árendás köz). A tömegközlekedés jó, egy csomó busz és villamos is van arrafelé.

Ha gondolod nézd meg a honlapot : www.bethlenszki.hu

2010. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

persze, ismerem, :D páskomliget utca > Vásárcsarnok

én meg Páskomliget utcába lakom, ázsiába szoktam járni, pólusba is, úgyhogy persze ismerem ezt a környéket,, úgyhogy már gondoltam, hogy megpróbálom azt a sulit majd. :)

és köszi :D

2010. márc. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!