Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakmai tantárgyak...

Milyen szakmai tantárgyak vannak egy közgazdasági szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy gépírás az van.előre is köszönöm!
2010. okt. 23. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még volt közgz, és 11.-ben kellett választani, hogy elméleti vagy üzleti közgázt akarok-e továbbtanulni, és ezekben voltak a makro, mikro, marketing stb.. külön-külön.
2010. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üdv, én most vagyok 11.es, vagyis 3. éve tanulok közgázt. Első két évben volt egy elmélet és egy gyakorlat, mind kettő két részből állt. A gyakorlat egyik fele a gépírás volt végig, a másik elsőben illem szabályok és hasonló dolgok beható tanulmányozása, másodikban önéletrajzokat, pályázatokat, kérvényeket írtunk és hasonló alap dolgokat tanultunk. Az elméletet egy általános közgát elmélet és jog tette ki végig, megjegyzem a jog elég szívatós. Most harmadikban mikro és makroökonómiát tanulunk, kétszer annyi közgáz óránk van mint eddig, már nincs jog és gépírás, megjegyzem a gépírást nem olyan könnyű mint ahogy azt gondolná az ember, főleg ha kifog egy szigorú tanárt.
2010. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!