Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyik gimibe ahova felvétel...

Helloyellow kérdése:

Az egyik gimibe ahova felvételizek 3 percet kell bezsélni szabadon választott témában, miről beszéljek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek megadva, hogy milyen témák közül lehet választani? Milyen nyelven?

Ha megmondod, melyik suli, lehet, hogy jobb válasszal tudnék szolgálni, hátha ismerem a sulit.

2015. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
magyaru, nincsen megadva téma, és ward mária gimi és ált.
2015. jan. 25. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:

"A személyes találkozás során a jelentkező diák az általa választott tantárgyból/érdeklődési területről rövid (maximum

3 perces) előadást tart."

Na most már értem. Nincs megadott téma. Mi érdekel a legjobban? Mi a hobbid? Beszélj magadról, a családodról, a barátaidról, a környezetedről, mit csinálsz a szabadidődben, miket olvasol stb. Ezek mindig jól szoktak jönni :)

2015. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, és mi a kedvenc tantárgyad. Mert akkor arról is mondhatsz pár dolgot, hogy miért az, mi érdekes abban. Mit akarsz dolgozni, tudod-e mit csinál az stb.

Én azt ajánlom, csinálj egy power pointot, amit dolgozz ki szépen, ezekből a témákból, amit mondtam. Összefüggő témákat. Aztán tanuld meg, és add elő :) Remélem segítettem valamennyit.

2015. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!