Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SEGÍTSÉG! Abszolút nem tudok...

SEGÍTSÉG! Abszolút nem tudok dönteni! (? )

Figyelt kérdés
Nemtudom eldönteni, hogy átmenjek-e egy gimnáziumba, mert ebbe a szaközépbe nincsennek lányok meg ott a társaság 70 faktoriálisaszor jobb és nagyon nagyon szeretnék átmenni! De itt szakmát is tanulnánk ha lenne itt valami is az alkesz tanáral a lényeg én a nagyrészét amit elektrotechnikából tanulhatnánk azt tudom. De szüleim már biztos nem engednék, hogy megint máshova menjek át mert most átkerültem a reáltagozatra 10.be. Megérné gyözködnöm őket és jobban tanulni, hogy átvegyenek???
2015. jan. 19. 19:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jóóóóóóóóóóól van szarok bele ezutan is kibirom.
2015. jan. 19. 19:50
 2/12 anonim válasza:

Figyelj, testvér!


Ha nem bírod a helyet, a társaságot, a tanárokat, akik még alkeszek is, akkor győzködd őket nyugodtan, nem csak ők dönthetnek az életeddel kapcsolatban! Hajrá, sok sikert kívánok! :)


Béke!

2015. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

biztos segítene a többi válaszolónak is ha tudnák hogy amúgy ez az a csávó aki szabadidejében tesla tekercseket tervez


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


majd biztos valami szar favágómódszeres szakmában kéne továbbtanulnia

2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Beszélj a szüleiddel,biztosan jót tenne neked az a másik iskola.Te legalább tudod,hogy mit szeretnél olyan nagyon,nagyon!:)Pont ezt birom benned:D
2015. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
*-* marcsaa :DDD
2015. jan. 19. 21:12
 6/12 anonim válasza:
mar-csa és a közoktatás?:o xddddddddddd.lol
2015. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Meg. Megérné. Vagy egy NORMÁLIS szakközép (ahonnan azért mennek egyetemre, főiskolára is), vagy egy normális gimnázium.

Na pazarold el a tehetséged!

2015. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Aaaaaaaaaaajj, a tehetséggel...

Én oda csak a társaság miatt szeretnék átkerülni...

2015. jan. 19. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Marhaságokat beszélsz! Tudod mi az, elpazarolni a tehetséget? Van róla fogalmad, hogy az mi?


Nem sok...túl fiatal vagy még. De nem érzed, hogy a lehető legtöbbet kéne kihoznod az életedből??


Van róla fogalmad, hogy ha mondjuk simán lehetnél villamosmérnök, de közmunkás leszel (vagy nem leszel közmunkás, de fizikai munkát kell végezned egy életen át), az milyen különbség?

2015. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én mindig villamos mérnök szerettem volna lenni... :DDDD Na jó régebben gépész. De nagyapám folyamatosan azzal idegesít h menjek programozónak mert azok csak úgy keresnek másfél milliót.
2015. jan. 19. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!