Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi az esély?

Narancstwist kérdése:

Szerintetek mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Sziasztok! szeretném megtudni hogy kb mennyi esélyem lenne bekerülni a VMG-be ? a félévi átlagom 4.6 viszont félek a felvételitől. Kitöltögettem az előzőeket és példáúl a 2014-est 78 pontra írtam meg. Viszont élőben teljesen más és ki tudja milyen lesz az idei. És mégvalami érdekelne hogy milyen a közösség ill. a tanárok ? Köszönöm :)

2015. jan. 13. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"mennyi esélyem lenne bekerülni"


Ha stresszesen fogod fel a felvételit, akkor nem sok.


Ne félj! Élőben sem más, mint otthon. Valóban feszültebb lesz a hangulat (mivel tudod, hoyg tétre megy), de ha megoldottad a tavalyi feladatokat jól, akkor nincs mitől félned. Tehát szerintem az esélyed pont attól függ, mennyire stresszelsz rá!


Sok szerencsét

2015. jan. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van esélyed, ha ilyen jót írsz élesben is. Én 90-re lőttem be a célt, és 80-an lett, de én tényleg eléggé izgultam... meg leblokkoltam az egyik feladatnál. Nem jó példa... viszont a jó hír, hogy szóbeli nélkül felvettek három éve. Szerintem, ha 70 sikerül, és jól szóbelizel, van esélyed. Ami a közösséget illeti, van mindenféle ember. Nyilván számít, hogy milyen osztályba kerülsz és annak milyen az összetétele. Én nagyon szeretem az osztályomat is és az évfolyamomat is. A tanáraim nagyon jó fejek, én mindegyiket szeretem. Persze sok rossz tanár is van a suliban. Nekem mázlim volt;) Sok sikert! - és nyugi!:)
2015. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!