Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Pesti sulit ajánljátok...

Melyik Pesti sulit ajánljátok egy Erdélyből kiköltözött gyereknek (11. osztálytól)?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki Erdélyből költözött innen nézve nem ki, hanem be, annak más iskola kell, mint aki Rákospalotáról költözött?

Ez nem információ, információ az lenne, hogy szakközépbe akar-e menni vagy gimnáziumba és erős iskolát akar-e vagy gyengét vagy közepeset.

2015. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat azvan, hogy nem vagyok teljesen tisztaban,hogy ott hogyan is mukodik ez,nem tudom ha hallottal a Bolyai Farkas Elmeleti liceurol, ha nem akkor azt kell tudni rola, hogy a legerosebb magyar iskola ahol elek, nem tudom, hogy most egy eroset valasszak vagy sem, mivel nem tudom ott milyen a kovetelmeny az ittenihez kepest, ezert is szeretnek kis segitseget
2015. jan. 5. 22:06
 3/3 A kérdező kommentje:
amugymeg nem, nem kell mas, hanem siman ugyanugy kell valasztanom mint barki mas, de mivel nem ott elek teljesen mas oktatasi rendszerhez szoktam hozza, ezert kulonbozik a ketto egymastol!
2015. jan. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!