Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK-sok! Tudna valamelyik...

ELTE BTK-sok! Tudna valamelyikőtök segíteni? SOS! (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Elég hülye helyzetbe kevertem magamat, nem részletezném az okokat. A lényeg az, hogy ez volt az első félévem, eddig japán szakon voltam, de tragikusan sikerült. Szerettem volna szakot váltani (orosz), de valami gond volt a kérelmemmel, és csak májusban tudom újra átkérni magamat - ha sikerül.


Arra gondoltam, miután minden lehetőséget mérlegeltem, hogy felveszem azokat a közös kurzusokat, amikre így is jelentkezhetek, hogy még japános vagyok, viszont szükség lesz rájuk a másik szakon.

Ha ezeket elvégzem, és mellette most február 15-ig beadom a jelentkezésemet az oroszra (ELTE BTK-n, természetesen), akkor felvehetnek úgy, hogy még van jogviszonyom mint japán szakos? (Azért szeretnék külön felvételizni, újra, mert attól tartok, az első félévben nyújtott 0 teljesítményem miatt vissza fogják utasítani a kérelmemet.)

Illetve ha felvettek, beszámíttathatom ezeket a tárgyakat, ugye?


Lehet, hogy buta kérdés, de nagyon bele vagyok már zavarodva ebbe a rendszerbe. :S


2010. febr. 5. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
más megőrülne azért,hogy oda vegyék fel japán szakra..hány ponttal kerültél be?:)
2010. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is teljesen odavoltam, hogy sikerült a felvételim. :) De sajnos mégsem jött be a dolog, inkább most váltok, mint később.

449 pontom volt. :) A ponthatár egyébként 440 volt.

2010. febr. 5. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

1. vagyok.

Ügyes vagy :) Én jövőre KRE-re akarok menni és ott japán szakra:)

Egyébként szerintem add be a jelentkezésedet mindenképp. De a tanulmányi osztályon biztos elmondják,hogy mit csinálj.

Remélem sikerül, az orosz is szép szak :)

Amúgy nem írnál 1-2 dolgot arról,hogy a japán szak milyen? Milyen tantárgyaid voltak, követelmények jah és tanárok...azt olvastam,hogy az ELTÉN tanít Yamaji Masanori is, ez igaz? Az ő könyvéből tanulok :)

2010. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, szívesen mesélek! Nem akarok offolni, írj egy e-mailt, és mindent leírok! :)
2010. febr. 5. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
jujhh..én meg azért küzdök,hogy oda bejussak az ELTE-n ...tanulok minden időben...mi nem jött be? vagy én is kaphatnék esetleg e-mailt, hogy milyen?...szeretném mérlegelni a lehetőségeket...
2010. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
jah amúgy barátnőm is ezt csinálja most a a BME-n..műszaki menedzseren van, és most adta be környezetvédelmire is, és párhuzamosan fogja csinálni.
2010. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írjatok e-mailt, mindenkinek válaszolok! :D Én nem látom, hogy tudnék nektek. :/
2010. febr. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!