Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen esélyekkel vennének...

Milyen esélyekkel vennének fel engem egy jó gimibe? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Most hetedikes vagyok.. itt az év vége és olyan 3as átlagom van.. egész évbe kb szartse tanultam csak év vége fele.. és most már szánom bánom de már késő... De tudok tanulni ha akarok.. És tegyük fel ha jövőre 4-5ös lesz az átlagom.. Akkorse vennének fel mondjuk egy Kossuthba? vagy valami jó gimibe?? nagyon nem szeretnék valami szar helyre elkerülni..
2011. máj. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

3 massal gimibe nemfognak.

Szakközépbe esetleg de nem a legjobba.

EGy jó felvételi mentő lehet.

2011. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ennyire nézik a hetediket???:? ha jövőre szín ötös leszek az is csak azt fogja bizonyítani hogy milyen fogékony az agyam
2011. máj. 25. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
A felvételit írd majd meg jól.
2011. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így sokkal több előnye van veled szemben annak akinek van mondjuk egy 4,3as átlaga

3assal gimibe nemhiszem hogy felvesznek vagy csak gyengébe

attól függ hova akarsz menni

a 7.et meg igen nézik

2011. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az igaz, hogy nézik a hetediket, vagyis egészen pontosan az év végét, úgyhogy még igazából biztos van amiből tudnál javítani. Illetve a nyolcadik fél év ami számít, és persze a felvételi. Ha ezeket jól megcsinálod van esélyed, hogy felvegyenek egy jó gimnáziumba.

Sok szerencsét! :)

2011. máj. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meg jövőre nem leszel színötös, mert egy év kimaradt és az arra épülő tananyagot nem fogod érteni. Azért általánosban 3-asnak lenni elég gáz.
2011. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!