Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fontos! Akinek megszűnt a...

Fontos! Akinek megszűnt a tanulói jogviszonya egyetemen, milyen levelet küldött ki neki az egyetem?

Figyelt kérdés

Következő a szitu: nyáron megszűnt a jogviszonyom, mivel egy fontos viszgán megbuktam. Szeptemberben küldtek egy levelet az egyetemtől, de nem tudtam átvenni, mert az előző lakhelyemre küldték és kicsúsztam az átvevési határidőből. Most megint küldtek egyet nem a címemre, de csak egy hét múlva tudom átvenni a postán. Addigra lehet hogy megint késő lesz.

Szóval aki volt ilyen helyzetben, lécci írja már le milyen levél lehet ez?



2014. dec. 30. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Gondolom olyan levelet küldenek mint minden iskolában hogy pl. Kis Pista embernek megszűnt a jogviszonya (xyz) bnaptól fogva. Ha jól tudom akkor az iskolai leveleket ajánlottan vagy elsőbségi úton adják fel. Különben is egy vizsga miatt hogy szünthet meg valaki tanulói jogviszonya?
2015. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!