Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Tudományegyetem vagy...

Pécsi Tudományegyetem vagy Szegedi Tudományegyetem?

Figyelt kérdés
Februárban jelentkezem egyetemre, e között a két egyetem között vacillálok. Pécs viszonylag közel van a lakhelyemhez, nem lenne túl körülményes az utazás, illetve ismerőseim is élnek arra. Szegeden senkit sem ismerek, 3-4 óra buszozást jelentene, viszont a hírneve sokkal jobb Szegednek (amennyire én hallom), valamint lenyűgözött a TIK nyílt napon. Volt/jelenlegi hallgatók véleményét várom elsősorban, de bárkit szívesen meghallgatok, az is érdekelne, hogy tényleg értéktelen-e a Pécsett szerzett diploma?

2014. dec. 29. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Ez nehéz kérdés, mert átlagos ember egy város egyetemére jár, kevés olyan van, akinek mindkettőről van tapasztalata.

Én szegedi vagyok és itt is járok egyetemre. Egyszerűen imádom, fantasztikus, tökéletes egyetemi város, nem tudok neked rosszat mondani róla. Legjobb barátnőm pécsi, ő örül, hogy minket választott.

Én is azt hallottam, hogy a szegedi diploma többet ér, de ez relatív. A szaktól is függ, az elhivatottságodtól is, sok mindentől.

Én bátran ajánlom Szegedet, nem fogod megbánni, de ez egy nagyon szubjektív vélemény, mivel én ezt ismerem.

2014. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2014. dec. 30. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!