Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon ennyi pont elég?

Vajon ennyi pont elég?

Figyelt kérdés
A Madách gimibe szeretnék menni, budapesti vagyok. A matek 16 pontos, a magyar 46. Tudom, nem túl fényes. :( Láttok esélyt a szóbelire?
2010. febr. 3. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
a matek átlag kb 20 pont :)
2010. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah és, még van esélyed...
2010. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tudom, nem egészen ide tartozik, de valaki tudna linket adni az idei matek felvételi feladatsorhoz??? Már annyit beszéltek itt róla, hogy tök kíváncsi lettem, de egyszerűen nem találtam meg... amúgy elsős egyetemista vagyok :)


Egyébként szerintem is van esélyed a szóbelire, ha a matek tényleg ennyire rosszul ment mindenkinek. Majd a szóbelivel javítasz ;)

2010. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt a link:

[link]

2010. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a szóbelire biztos behívnak. A hivatalos országos átlag matekból egyébként csak 16,6 pont volt, a magyarod viszont kiválóan sikerült (ott 35,5 az átlag). Sok sikert! Mennyi a hozott pontod?
2010. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a hozott pontjam: 66 a 70-ből! :) köszönöm a bíztatást, én is remélem, h behívnak.
2010. febr. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!