Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE vagy BTK-t válasszam?

ELTE vagy BTK-t válasszam?

Figyelt kérdés

Média moderátor ( fsz)-re akarom beadni a felvételit ( többek között) és indul a Budapesti Gazdasági Főiskolán, és az ELTE-n is. Mit tudtok róla,hol jobb, melyik suli jobb ?:)

( most nem a kioktatást várom,hogy médiában csak protekcióval stb..köszönöm:) )


2014. dec. 26. 22:25
 1/7 tetro ***** válasza:
81%

Szerintem nem kell döntened. Válaszd az ELTÉn a BTKt. :D

De meg ne haragudj, ahogy fogalmazol, valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy majdnem max pontot tudnál elérni a felvételin.

2014. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd az ELTE-t, az nevesebb, bár mindkét hely az. Három helyet jelölhetsz meg a jelentkezésnél, úgyhogy kinézhetsz még egy helyet.
2014. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi a probléma a fogalmazás módommal ?:)

Másrészt , nem egy szakra gondolunk:) Te a központi pont határos-ra gondolsz, én meg a felsőfokú képzésre.

Ja, és 380 pontom van , ötös emelt töri érettségim , ötös magyarom , szóval nem olyan gáz az érettségim, de köszönöm szépen,hogy burkoltan le butáztál egy ismeretlen embert:) Gratulálok.

2014. dec. 26. 23:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves második,hogy a kérdésre válaszoltál, és nem kötöttél belém, nem úgy mint az első válaszoló:)

Köszi:)

2014. dec. 26. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, de ne is haragudj: ELTE vagy BTK?? A BTK többek között az ELTEn van!

Nyilván elírtad, de akkor javítsd ahelyett, hogy leszólod azt, aki ezt szóvá teszi!

2014. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Be fogod írni úgyis mindkettőt, csak kérdés melyik legyen elöl, de még majd lehet sorrendet is változtatni
2014. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Basszus fáradt voltam most veszem észre,hogy mit írtam BGF-et akartam..:D

Bár aki belém kötött , nem pont ezt mondta hanem a fogalmazásomat:D

Köszi a válaszokat:)

2014. dec. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!