Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendezvényszervező szeretnék...

Rendezvényszervező szeretnék lenni, melyik intézményt válasszam? ELTE, PTE, SZTE, stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Éppen érettségi előtt állok és abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy rendezvényszervező szeretnék lenni, bár tudom, hogy telített szakma, de ezzel szeretnék foglalkozni. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Szóval értesüléseim szerint andragógiára kell mennem. És ezen belül melyik szakirány takarja a rendezvényszervezést? (Van a művelődésszervező ,felnőttképzési szervező, munkavállalási tanácsadó és személyügyi szervező szakirány)Véleményem szerint a művelődésszervezői.Valamint, arra lennék kiványcsi, hogy melyik intézményt ajanlanátok? Szóba jött a Pécsi, de legszívesebben pestre mennék, főleg mível ez lenne a legközelebb. De az ELTE andragógia képzéséről nem hallottam jókat. Kérlek osszátok meg velem tapasztalataitokat. Előre is köszönöm.


2011. nov. 25. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy.
2011. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van választási lehetőséged akkor Pesten ne. Az andragógia szak vidéken sokkal jobb mint Pesten. De ha nagyon Pesten szeretnél suliba járni akkor még talán az ELTE a legjobb, de arról is sok rosszat hallok. Ezen a szakon a legjobb talán a DE-BTK.
2012. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

De jó, hogy feljött a Debreceni Egyetem :) Én oda járok, II. éves vagyok és levelezős. Pesten lakom mégis ide jelentkeztem mert a pesti andragógia szakokról elég sok rosszat hallottam.

Itt nagyon jók a tanárok és nagyon segítőkészek, bármi problémád van szívesen segítenek. Egy rossz szót nem tudok mondani a sulira :) És az épület sem utolsó ;)

2012. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!