Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van rivalizálás a SZTE...

Miért van rivalizálás a SZTE és az ELTE között?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Mi az az SZTE?
2011. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, van aki megkérdezi, hogy mi az az SZTE? Megvan-e a nyolc általános, barátom?


Egy szte-s

2011. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Az egész országban egyedülállóan csak az ELTE nyújt széles látókörű, akadémiai oktatást. A Szegedi Tudományegyetem /SZTE/ is szeretné ezt a szintet elérni, de csak utána kullog. Egyedül biológia téren előzheti meg, ha megelőzi egyáltalán az ELTÉT.
2011. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

"ÚÚÚÚÚÚ, van aki megkérdezi, hogy mi az az SZTE? Megvan-e a nyolc általános, barátom?"


Humorérzéked nulla.

2011. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Engem inkább az érdekelne, hogy a Corvinus és a BME közti ellentét honnan ered. (Corvinus induló: "Mocskos műszaki, salla-lalla-la, mocskos műszaki, salla-lalla-la".)
2011. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

utolsónak:

hallottam egy városi legendát: állítólag két diák (BCE és BME értelemszerűen) rivalizálásából indult ki, akik kötélhúzó versenyeket rendeztek. ez a mai napig megmaradt. de ez sztem ez nem teljesen igaz azért:) a kötélhúzó verseny létét kivéve

sztem inkább alapjáraton van a közgazdászok és a mérnökök között egy kis rivalizálás és emiatt.

de h a kérdésre válaszoljak sztem azért mert mind a kettő nagyon jó egyetem és ezért van egy kis versenyszellem mind a két félben

2011. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes én inkább ELTE VS BME-ről hallottam eddig :D

De amúgy ezek nem konkrétan egyetemek közti rivalizálás csak pár diák innen meg onnan, de aki ráér rivalizálni az vagy hülye és inkább tanulna vagy zseni és akkor hajrá xD

2011. szept. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
A szegedi egyetem féltékeny az eltére, mivel nagyon jó egyetem, a legtöbb, legmagasabb fokozatú tanárok ott tanítanak.
2011. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Ja, valószínűleg az eltések azért beszélnek le mindenhol az ELTE-olaszról, mert olyan magas színvonalú az oktatás ott.
2011. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom azért, mert sok szak fedi egymást, így természetes a rivalizálás. Bár azt SZTE kb a felsőoktatás tesco-ja, ott mindent tanítanak, a minőségről nem tudok mit mondani, sosem jártam oda.

ELTÉ-s vagyok, kb semmi bajom nincs a SZTE-vel, a BME az más.

Idegesítő, amikor pampog a bme-es a 2-es átlagával, "hogy ott az nagyon jó", csak fogalma nincs semmiről és lenéz, mert ELTE IK-s vagyok és majdnem 2 jeggyel az itteni átlag felett vagyok, de ő okosabb, mert béemés. Hát ezért.

2011. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!