Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Korea tanszék, aki...

ELTE Korea tanszék, aki idejár, mi a véleménye?

Figyelt kérdés

nem tudom mit kezdjek magammal az érettségi után, töri + magyar faktra járok szóval ebből fogok emeltezni, és biológiából egy középszintet

Szóval a Korea tanszékre gondoltam, mivel ez érdekelne is és más ötletem nincs.

(gondolkoztam jogi karon de nem vagyok az a talpraesett ügyvédnek való)


2014. dec. 26. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

kicsit off:


korea szak, nem pedig tanszék

a tanszék az egyetemen egy karon belüli szeparálás területenként, pl.: társadalomtudományi tanszék, neveléstudományi tanszék stb.

Kar az pedig az egyetemen belüli szeparálás.

Nem akartam ezzel szőrszálhasogató lenni sem kritizálni, csak furcsán fognak rád nézni ha ezeket így használod.

2014. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SeinHime ***** válasza:
Előző: van koreai tanszék. Csak be kell menned a B épületbe, és ott van kiírva egy szép táblácskán :D Maga a szak a keleti nyelvek és kultúrák szak néven fut, azon belül pedig a koreai az egyik választható szakirány, a kérdező erre kíváncsi. Bocsánat az offért tőlem is.
2014. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SeinHime ***** válasza:
Egyébként igen, rosszul tette fel a kérdést.
2014. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!