Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell fizetni az elhagyott...

Kell fizetni az elhagyott tanegységek után?

Figyelt kérdés
Az eltére járok, és az elmúlt vizsgaidőszakban több tárgyat el kellett hagynom, mivel beteg voltam, és túl sok volt a felvett tanegységem, így nem tudtam teljesíteni 20 kreditnyi vizsgát. Azt hallottam, hogy az elhagyott kreditekért is fizetnem kell, ha átlépem a 180 kredites határt. Tud erről valaki pontosabb infókat?
2010. febr. 3. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem az elhagyott, hanem a felvett kreditek után kell fizetned. A 180at 10%-kal átlépheted, azpn túl fizetned kell. Remélem, nem fizettetik duplán (a felvételért is, a bukásért is).
2010. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetősre jársz, akkor szerintem a te bajod és ennyi. De ha államilag támogatottra, akkor nem teljesített kreditenként valamennyit fizetni kell. Nálunk 1200.
2010. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Amúgy ha fizetned kell még, azt ki fogják számlázni a neptunban, vagy ahol szokták nektek. Nem fognak sunnyogni vele.
2010. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudtam, hogy csak a felvett kreditek után kellene fizetnem, ha esetleg azokat túllépem, mint ahogy az első válaszoló írta, de tegnap sikerült meglepni ezzel a kérdésben is említett verzióval.


Egyébként államilag finanszírozott képzésben vagyok, és a második postban írt "a te bajod" nem válasz, nyugodtan megspórolhattad volna magadnak a fáradságot. És azzal is tisztában vagyok, amit a harmadik válaszban említettél, hogy nyilván ki fogják számlázni, ha túllépem a kredithatárt, csak nagyon nem mindegy, hogy mikor ér a meglepetés. Ha az utolsó két félévben hozzámvágnak egy negyven-ötven-hatvanezres számlát, az meglepő lesz. Mert nem véletlenül mentem államilag támogatott helyre.

2010. febr. 4. 05:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!