Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki le tudná nekem írni,...

Valaki le tudná nekem írni, hogy a BME-n, hogy van az órarend? SOS

Figyelt kérdés
Tehát az egyes órák mikor kezdődnek mikor végződnek... Ugye amit középben csengetési rendnek hívtak... Csak itt ugye nincs csengetés és nem tudom hogy hívják. Elég sürgős lenne előre is köszönöm :))

2014. nov. 27. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Többnyire úgy vannak az órák, ahogy a neptunban felveszed, szóval rád van bízva. Előadások általában kötött időpontban vannak, gyakorlatokat, laborokat szabadon variálhatod.
2014. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem, hanem az IDŐPONTOKAT !!
2014. nov. 27. 19:57
 3/7 A kérdező kommentje:
szoval első óra tart 8-9:30 ig második 9:40 től valameddig így gondoltam
2014. nov. 27. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy előadás 45 perc, általában kettőt szoktak egybe tartani (negyed óra szünettel vagy anélkül, tanárfüggő), de van, hogy csak 45 perc van egyben. Az első leghamarabb 8:15-kor szokott kezdődni, onnantól pedig ugye függ attól, hogy 1 vagy 2 óra, és hogy közte van szünet vagy utána.
2014. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. nov. 27. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Leghamarabb 8:15-kor kezdődhet, de innentől tényleg órarendfüggő. 90 perces egy óra, általában év elején az előadó megszavaztatják (vagy nem), hogy legyen-e közben szünet. (Ilyenkor nyilván később lesz vége az órának)

2 óra közt így minimum 15 perces egy szünet, ez általában elég, hogy átérj a következő órádra. (Ha a campus másik végén van a következő órád, akkor azért sietni kell)

2014. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindig páros óra 15 perckor kezdődnek. (8.15, 10.15 stb)

aztán vagy 90 perc egybe és 45-kor van vége, vagy 2*45 és akkor egészkor lesz vége.

persze van olyan h csak 45 perc egy óra (akkor kezdődhet páratlan órában is) vagy 3*45 perc.

2014. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!