Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik fővárosi egyetemen...

Melyik fővárosi egyetemen vannak a legszebb csajok és legjobb bulik?

Figyelt kérdés
Nos, nemsokára itt lesz előttem az iskola választás és nem tudom eldönteni hogy melyik egyetemre mennyek tovább. Mindenképpen fővárosi egyetemben gondolkodom ahol van kereskedelem és marketing vagy valami hasonló. És lehet menni nyílt napokra és én olyan egyetemre szeretnék járni ahol szép lányok vannak / ez az elsődleges szempont/. Na szóval tudtok olyan egyetemet mondani ahol a melett hogy jól is oktatnak és jó bulik vannak még a lányok is nagyon szépek?

2014. nov. 21. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a helyesírással akarsz te egyetemre menni, csak azért, hogy "csajozhass"? Ne nevettesd ki magadat ilyen kamu kérdésekkel...

Nem véletlen, hogy sehol nem találsz magadnak nőt!

2014. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy menj a BGF-re, én is oda megyek és jó csajok vannak.


http://www.youtube.com/watch?v=T7TOOx3LTI0

2014. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A BME-t viccből írták? Tényleg olyan jó csajok vannak ott? Én azt hittem, ott nem sok lány van.
2014. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!