Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik fővárosi egyetemen...

Melyik fővárosi egyetemen vannak a legszebb csajok és legjobb bulik?

Figyelt kérdés
Nos, nemsokára itt lesz előttem az iskola választás és nem tudom eldönteni hogy melyik egyetemre mennyek tovább. Mindenképpen fővárosi egyetemben gondolkodom ahol van kereskedelem és marketing vagy valami hasonló. És lehet menni nyílt napokra és én olyan egyetemre szeretnék járni ahol szép lányok vannak / ez az elsődleges szempont/. Na szóval tudtok olyan egyetemet mondani ahol a melett hogy jól is oktatnak és jó bulik vannak még a lányok is nagyon szépek?

2014. nov. 21. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És a végén mi leszel ha nagy leszel? XD
2014. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a BME-en.
2014. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez aztán felkészülés az életre és a továbbtanulásra, hogy hol lehet bulizni, meg csajozni. Miért nem azt kérdeztek, hogy lehet sokat tanulni?
2014. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
34%

Corvinus... Az egész egy buli egyetem..

(egy nem Corvinusos)

2014. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem tök mindegy Pesten hova mész, az egész város egy vicc. Van ott jó pár ezer csaj, akármelyik egyetemre is mégy bohóckodni, a te döntésed hogy a szüleid pénzét hol vered el erre a szakirányra, már ha nem állami a dolog.
2014. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
BME - VIK
2014. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen mindegy melyik egyetemre jársz, csajozni azon kívül is tudsz.
2014. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Harvard

Menjél,már most kezdj el tanulni hogy bejuss.

2014. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

Károli... :D

oda járok.

buli, fényűzés, szex, baráti kör jellemzi az egyetemet leginkább.. :/ :D

L

2014. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek VIKes csajt, na :D

Egyébként ha ennyi követelményed van a jövőddel kapcsolatban, tök mindegy hová mégy tovább, mert vagy nem fogod elvégezni, vagy diploma után munkanélküli leszel, akkor meg majd b*szhatod a jó csajokat ;)

2014. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!