Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan gyűjthetnék össze 468...

Hogyan gyűjthetnék össze 468 pontot?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem alternatívákat adni, hogy mi kellene ahhoz, hogy összegyűjtsek 468 felvételi pontot? Kalkulátor-linkeket nem kérek, mert az csak egy adott esetre számítja ki a pontokat, nem felkínál lehetőségeket, ha a pontszám meg van adva. Úgy számolhattok, hogy 11.-ben és 12.-ben is kitűnő bizonyítványt szerzek. Matekból fogok emeltre menni, a szabadon választott tárgy a fizika lesz. Olyasmire gondolok, hogy pl. töriből és magyarból elég a 85%, kell két középfokú nyelvvizsga, a matek emelt legyen 85% fölött, a nyelv 90% fölött, a fizika is közelítse meg a 90%-ot. Persze ez csak hasraütés volt, de ilyen jellegű válaszokat kérnék. Köszi.

2014. nov. 15. 14:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok duplázni, nem tudom, hogy jó lenne-e egyébként kiemelt tárgynak.

De akkor ezek szerint lassan elkezdhetek megbarátkozni a gondolattal, hogy valószínűleg nem jön össze a 468? :/

2014. nov. 17. 19:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Összejöhet, csak sokat kell rá tanulni. Nekem is 462 vagy 63 pontom volt és én közel sem voltam kitűnő.
2014. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!