Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megbukok az egyetemi...

Ha megbukok az egyetemi szakdolgozatomon, akkor utána miylen leehtőségek lehetnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem akkor mondjuk következő évbe lehet másik témát választani, vagy elbukom az egészet akkor és nincs második esély?

2014. okt. 17. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de egy egyetemistától az ember elvárja, hogy az ikes igéket helyesen használja!!! És ne ilyen választ írjon, hanem azt,hogy köszönöm.
2014. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem fogom megköszönni a kötözködésed, már ne is haragudj. Ezzel nem segítesz semmit, ha kioktatsz a nyelvtan rejtelmeiről. Nem ez volt a kérdés, ha nem tűnt volna fel. Szánom-bánom bűnömet, hogy gyorsan megfogalmaztam egy kérdést. De mint már mondtam, ha nem tudsz érdemben segíteni, akkor inkább ne írj semmit. Köszi.
2014. okt. 21. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!