Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megbukok az egyetemi...

Ha megbukok az egyetemi szakdolgozatomon, akkor utána miylen leehtőségek lehetnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem akkor mondjuk következő évbe lehet másik témát választani, vagy elbukom az egészet akkor és nincs második esély?

2014. okt. 17. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, elvileg van konzulensed, aki megmonja, hogy min kell javítanod. Ha megírtad a vázlatod és az alapján a dolgozatod, nem keveredtél plágiumgyanúba, feltünteted a forrásokat, formailag megfelel a dolgozatod, akkor nem bukhatsz meg. Ez az egyetlen olyan munka, amire nem kell magolni, hanem önállóan dolgozhatsz rajta otthon, javítgathatod, nem értem, hogyan bukhatnál meg. :)

Ha a témával van bajod és másikat szeretnél, azt kérvényezned kell, és esetleg kaphatsz rá engedélyt.

2014. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*megmondja*
2014. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezen megbukni, ha eleget írsz -
2014. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most írod?

Írd meg, add le és kész -

Ha valami esetleg nem lenne jó, akkor meg visszadobják még mielőtt meg tudnád védeni

2014. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi! :) Témára gondoltam hogy a konzulens szerint jó aztán majd ott kiderülne hogy mégse illik a szakomhoz és meghúznak...
2014. okt. 17. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Azért van a konzulens, hogy ebben segítsen. Ha rendszeresen beszélsz vele és átnézi a készülő dolgozatot, te pedig a javaslatok szerint jársz el, akkor minden rendben lesz.
2014. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2014. okt. 18. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Válassz jó témavezetőt és Ő csak akkor engedi benyújtani a dolidat, ha azzal sikeres leszel.
2014. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha megbukom,.... és a következő évben - nem évbe - milyen egyetemre jársz? Remélem, nem magyar szakra!
2014. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:-) Te pedig remélem, hogy nem magyar tanár vagy. Mindig is szerettem az ilyen okoskodó válaszadókat, akik nem segítenek semmit, csak mindig a hibát keresik mindenben. Szerintem a kérdést megértetted ígyis-úgyis. Ha nem tudsz segíteni érdemben, akkor inkább ne írj semmit. Köszi.
2014. okt. 20. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!