Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskolában meg lehet...

Általános iskolában meg lehet Bukni tesiből?

Figyelt kérdés
Utálok tesizni, és már ... Hónapja nem hozok tesicuccot nem tesizek órán semmit, de félévkor mégis kettes lett! de most azt mondta a tanárom, hogy évvégén megbukok ha továbbra is így folytatom. régen úgy volt hogy tesiből 2-s volt a legkisebb jegy . de ez megváltozhatott, vagy nem(K)
2010. jan. 22. 15:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy túlsúlyos barátnőm, és példát lehetne venni róla! Én azt tudom tanácsolni, hogy ne törődj a többiekkel, barátkozz meg önmagaddal és tesizz, nem baj, ha semmit sem csinálsz jól, de a tanár látni fogja, hogy akarod és hidd el, már ezt is díjazni fogja!
2010. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Én teljesen meg tudlak érteni, mert én gimiben csináltam ugyanezt, 2 évig. (túlsúlyos voltam és szégyenlős) Az ok ilyen egyszerű. Azután minden megváltozott. Elhatároztam hogy otthon napi rendszerességgel mozgok 1 órát. 2 hónap után majdnem föladtam, de aztán elkezdtem látványosan fogyni. És akkor fellelkesültem. Ahogy nött az önbizalmam, elmerészkedtem úszni is. Na ez volt ami végleg emberré faragott. Nőttem tizen-egynéhány centit is.

Szóval a kérdésedre ugyan nem tudok válaszolni, mert végül akkor nem buktam meg, de bátorításként mondom, hogy

nagyon büszke leszel magadra, ha legyőzöd a gátjaidat- nekem ez volt életem legelső komoly lépése- és Te is képes vagy erre.

2010. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!