Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskolában meg lehet...

Általános iskolában meg lehet Bukni tesiből?

Figyelt kérdés
Utálok tesizni, és már ... Hónapja nem hozok tesicuccot nem tesizek órán semmit, de félévkor mégis kettes lett! de most azt mondta a tanárom, hogy évvégén megbukok ha továbbra is így folytatom. régen úgy volt hogy tesiből 2-s volt a legkisebb jegy . de ez megváltozhatott, vagy nem(K)
2010. jan. 22. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom de hülye vagy! Én sem szeretem a tesit! Sőt énekből most félévkor majdnem meghúztak, de énekeltem! ÉS IGEN MEG LEHET BUKNI! És hidd el nagyon égő, hogy ilyenből buksz!
2010. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első vok!

A pótvizsga meg nagyon rossz tesiből! A tanár választ egy sportágat és abból kell felelni, hogy mik a szabályok! Vagy egy gyakorlatot kell bemutatni! Én se szeretek tesizni, de most is azért a hármast tudtam hozni, közbe alig csinálok valamit. Megcsinálom a kötelező dolgokat azt annyi!

2010. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
A tanár helyébe megvágnálak a francba. Mi az hogy nincs kedved??? Azt kell csinálni, amit mondanak és kész! 18 éves korod után majd azt csinálsz amit akarsz, de addig nem. Ennyi.
2010. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Hagyjátok, ha ennyire sem képes, majd néhány hét múlva ír a fogyi-rovatba, hogy jaj hogy fogyjak le, mert egy dagadt disznó vagyok.
2010. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nagy hülyeség, hogy még tesicuccot sem viszel. Így ne is várd, hogy továbbengedjenek. Szerintem nem halsz bele pár tornagyakorlatba, még ha nem is szabályosan csinálod, legalább látja rajtad a tanár, hogy akarod a jó jegyet.
2010. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meg lehet bukni. Meg is fogsz, ha a tanár a legkisebb jóakaratot sem látja. Aztán majd leshetsz, mikor körberöhögnek. Bár szerintem ezt kipróbálhatnád matekkal, vagy idegen nyelvvel is, hogy nincs kedved, és nem viszel felszerelést.
2010. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendben, kaptál elég oltást az előttem szólóktól. Én egy kicsit mással oltalak: miért utálsz tesizni? Milyen a tesitanárod? Meg tudnád vele ezt beszélni egyszer (mielőbb)? Kérj tőle tanácsot, segítséget, hallgasson meg, segítsen rájönni, hogy miért utálsz mozogni. Ajánljon valami sportágat, gyakorlatokat, amiben sikerélményed lehet, és akkor talán megjön a kedved az egészhez. Na?
2010. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért utálok mert túlsúlyos vok, és minden tesióra utána izomlázam van. és szégyenlős vagyok ezért nem öltözök át!

2: Szigorú,de határozott tesitanárunk van!

megtudnám beszélni vele csak nem merem!

de igazad van ha megbeszélném vele, és én is elkezdenék tesizni. hogy lássa hogy azért megpróbálom

* A Többi válaszolónak *

kösz a vélaszt, és nem vagyok hülye!!!!

2010. jan. 22. 17:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Megint bocs de pedig az vagy ha erre sem vagy képes!

Én is túlsúlyos vok de mégis tesizek! A túlsúly miatt a mellek miatt nem mersz? És? Fordulj el és legyél gyors! Nekünk is szigorú a tanár, de jó mert szakképzett és rendes is (eddig sose volt szakképzett tanárunk).

2010. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
És nem gondolod, hogy segítene a túlsúlyodon, ha legalább azon a nyomorult tesi órán megmozdítanád azt a nagy segged?
2010. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!