Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor jon mar a kolibol...

Mikor jon mar a kolibol ertesites? (SE)

Figyelt kérdés
Tenyleg az utolso percig huzzak? Kapott mar valaki?
2014. aug. 26. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ha SE akkor igen!! és ne aggódj az se biztos hogy bekerülsz..
2014. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En meg nem hallottam olyanrol, hogy valaki ne kerult volna be Sote koliba. Legalabbis rezsobe, tomobe tuti bekerulsz. Ha etks leszel akkor nem tudom.

Egyebkent telefonalj be, az a biztos :)

2014. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvileg 28ig kell irniuk, csak mar idegesit /: hatranyos helyzetu vagyok. 160kmre lakom, ugyhogy bizok benne _/ :)
2014. aug. 26. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj tenyleg, meg az az evfolyamtarsam is kapott, aki Pesti amugy... Szoval nem igazan nezik ki milyen messze lakik, meg az anyagi helyzetet sem, van boven hely, masreszt nem egy hilton hotel, szoval nem verekednek a bekerulesert az emberek :D
2014. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D remélem hamarosan érkezik :D hát ez megnyugtató :D akkor csak lesz egy ágyam :D
2014. aug. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!