Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor jön meg (ha küldenek...

Mikor jön meg (ha küldenek ilyet egyáltalán) az értesítés az egyetemre való felvételről?

Figyelt kérdés
SE-ETK-ra nyertem felvételt elvileg, és a barátom mondta, hogy mikor őt vették fel egy másik egyetemre , akkor ő kapott egy levelet postán, amiben minden le volt részletesen írva. Én is fogok ilyet kapni, és ha igen mikor? Nem találok sehol erről információt.

2014. júl. 29. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen :) Páromat is most vették fel, még nem kapott semmit, szóval ne aggódj!
2014. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy postai levél jön-e, mindenhol mást írnak erről, de én tegnap 22:59-kor kaptam a Neptuntól egy e-mailt, hogy felvettek. Bár ez nem volt túl részletes.
2014. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Augusztis 4-ig kell kiküldeniük a levelet (hivatalosa). Azonban már olvastam, hogy pár napot csúszott vmelyik hozzászólónak a gyakorin. De szerintem 4-ig megkapod:)
2014. júl. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. júl. 30. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt vettek fel, augusztus 10 körül kaptam levelet. Minden le volt írva benne részletesen (beiratkozás, stb.)
2014. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!