Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen. Mi a véleményetek a...

Debrecen. Mi a véleményetek a Medgyessy és a Csokonai gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz bejutni, milyenek, melyik az erősebb stb...
2010. jan. 13. 11:28
 1/3 anonim válasza:
ismerősöm oda ment oda bejutni nehéz de maga a suli ligh-tosab
2010. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Én volt Csokonais voltam,semmi estre se jelöld be, mert a rossz híre nem abból adódik, hogy ,,milyen könnyű", hanem abból, hogy milyen a tanári kar. Na miattuk rossz a híre a sulinak. Minden nap legalább 2-3 doga, minden órára 50-100 oldalt be kell vágni. Én 4 év alatt szinte sose feküdtem le éjfél-1 előtt, miközben a Fazekasosok és a TÁG-osok már régen aludtak.. Érettségire nem készítenek fel minket (350 felett nem lett szinte senki pontja), pedig sok jó képességű és okos diák volt az osztályunkban (pl. egyik volt osztálytársam fizetős jogon van és 4,3 az átlaga..) ez szerintem bizonyítja, hogy kissé alul osztályoztak minket érettségin. Nem volt olyan soha, hogy ha rosszul sikerült valami doga az egész osztálynak, akkor újra íratták, akkor többször is,hogy ,,jaj legyen már jó a suli átlaga", szinte minden évben a diákok 25% bukik valamiből. Pofára osztályzás is ment, a szemétkedések a tanárok részéről(pl. magánéletbe vájkálás, beszólások stb..)

Az olasz tagozat az jó. A többit semmi estre se jelöld be.

2011. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak, de vannak jófej tanárok is és a társaság is jó :)
2011. febr. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!