Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni egy államvizsgára?

Figyelt kérdés

Aki már végzett, kb mennyi időt tanultatok aktívan? Egy hónap elég? Inkább az utolsó pár hétre/napra hagytátok, vagy kár korábban elkezdtetek tanulni rá, csak akkor még úgy hogy nem minden perceteket az töltötte ki?

Van olyan ismerősöm, aki az előtte lévő egy hetet tanulta végig, van aki egy bő hétvégét... Nekem ezek iszonyatosan kevésnek tűnnek. Nekem még van egy hónapom, el kellene kezdeni tanulni, de semmi motivációm, se kedvem nincs egyelőre :D



2014. máj. 20. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a tananyag..ezt így nem lehet megmondani..nekem van 2 diplomám

egyikre esténként munka után 3 hetet és intenzíven 6 napot módon

másikra sokkal intenzívebben kellett készülni..egy hónapot tanultam de sajnos itt is munka mellett délutántól hajnalig..hétvégeken full..és az utolsó 8 napot full intenzíven..

Nagyon nem mindegy a szak és persze az áv követelmény mennyisége.

Na meg az hogy előtte mennyire alaposan tanultál vizsgákra és zh-kra.

2014. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!