Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lerakhatom az éretségit hamarabb?

Gress Hogan kérdése:

Lerakhatom az éretségit hamarabb?

Figyelt kérdés
Jelenleg 16 éves vagyok és 9.-es. Minnél hamarabb le szeretném rakni az éretségit, Nagyon jó tanuló vagyok és nagyon könnyen jegyezem meg a dolgokat. És jövőre 10.-ben lerakhatom iskolán belül vagy kívül?

2014. máj. 8. 21:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szabadidőmben: Jogot, és Befektetésel kapcsolatos könyveket tanulok, olvasok. Inkább ezt csinálnám minthogy tanuljak, amivel nemegyek nagyjábol semmire. Persze az angol, nyelvtan, és a matek kivételével, mert az kell.
2014. máj. 8. 22:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg nyerj pár versenyt, juss be valami ütős egyetemi szakra, ott is tegyél le sokat az asztalra miközben csinálod, és sokra viszed majd. A tanulás önmagában, még a legjobb szakon sem ér sokat, ez így van. De szerintem nincs értelme siettetni a dolgokat, hiszen annyi mindennel lehet foglalkozni szabadidődben, hogy irigylésre méltó.
2014. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a helyesírásodon van még mit csiszolgatni...

Egyébként meg, ha 18 évesen bekerülsz egyetemre, osztatlan képzésben és BA+MA képzésben is végzel 23 éves korodra, úgyhogy ne rinyálj.

2014. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ha estin akarnád megcsinálni az érettségit, akkor sem jutnál előbbre, ugyanúgy 18-19 évesen fogod megcsinálni, mintha maradnál nappalin

ráadásul, akkor már neked kell előteremteni a tb-d díját is, dolgoznod kell nappal, akkor már nem tart el állambácsi

nem hinném, hogy szabadidődben jogot illetve befektetéssel kapcsolatos könyveket olvasnál, ha ezt sem tudod

2014. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Művészeti suli - jesszus
2015. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Menj másik suliba
2015. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!