Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-re hány százalékban...

BME-re hány százalékban járnak lányok?

Figyelt kérdés
Konkrétan a mérnök informatikus szakra gondolok.

2014. ápr. 25. 05:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Lány? Az valami új alkalmazás?
2014. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

xdd

Azért kérdezem, mert én is oda szeretnék menni, csak hát eléggé mondják, hogy az fiúiskola, de én nagyon szeretnék programozó lenni, és a legjobb diplomát azért mégiscsak ott lehet szerezni.

2014. ápr. 25. 07:23
 3/14 savanyújóska ***** válasza:
92%
Konkretan 5%. (Tehat nagy valoszinuseggel legalabb 1 lesz a tankorben.) De hidd el, nem csajozni mesz oda, fogsz tanulni is eleget! (Felre ne erts, siman lehet mellette valakot osszeszedni, de azert nem csak csajok, buli, fanta, sot, ha jo jegyeket akarsz, egyaltalan nem.
2014. ápr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
A csajozás mióta korlátozódik intézményre? Én az OE KVK-ra járok, de konkrétan innen eddig egyetlen egy lánnyal sem jöttem össze. Amúgy ezt te is észre fogod venni, majd kialakul egy nagyobb baráti kör és az azon belül lévő lányokkal nem nagyon fogsz lefeküdni. Amikor csajozásra kerül a sor valószínűleg valamelyikük barátnőjével fogsz az "ágyban" kikötni.
2014. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Áááá, milyen jó hozzászólásokat olvasok! (NEM cinizmusból írom, tényleg szó szerint értem)


Régen nem futottam össze ilyennel, most meg már rögtön a nap elején!

Szimpatikus kommentelők! Hajrá!! Csakis ilyen szókimondósággal tovább! :D

:D :D

2014. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De én nem csajozni akarok, lány vagyok!

Azért érdekel, mert tudom, hogy ebben a szakmában a fiúk eléggé el tudják nyomni a lányokat, holott egy lány programozhat ugyanolyan jól, mint ők, sőt ha elég szorgalmas akkor jobban is.

2014. ápr. 25. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Az a lényeg, hogy programozd át a fiúkat. :)
2014. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sidel ***** válasza:
100%

Vannak azért lányok, bár tényleg nem sokan. Én pl. jártam olyan órára is, ahol 50% fölötti volt a lányok száma. :)

Ha esetleg tudsz németül, akkor ajánlom a német képzést. Bár úgy tudom idén csak egy-két lány jelentkezett rá, de az évfolyamomon voltunk 8-9en a villamosmérnökökkel együtt. Az már jó arány az összesen olyan 70 emberhez képest. :)

Ha valami konkrét kérdésed lenne még, akkor nyugodtan keress meg privátban.


Másodéves mérnökinformatikus lány

2014. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Mérnökinformatikus lány az még elmegy, DE a programtervező/programozó nő az KAMU!


És ne is legyen, MERT nem ért/nem fog tudni érteni hozzá!

Max. ha ZH-n kiteszi magát a PHD-s felügyelőnek (személyes tapasztalat).


Ugyanúgy a fiúk sem értenek a vámpíros/romantikus/csöpögős ponyvaregények írásához, például. Abban meg a nők a jók.

És ezt el is fogadják.

2014. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
ouch :D
2014. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!