Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME Mechatronika Msc-ről át...

BME Mechatronika Msc-ről át lehet jelentkezni valami könnyebb gépész Msc-re?

Figyelt kérdés
Jelenleg Mechatronika Msc-re járok február óta, viszont túl nehéznek érzem és lemaradtam a dolgokkal, szeretnék inkább több gyakorlati tapasztalatot szerezni, és inkább gépész témában elmélyülni, viszont szerintem a BME gépész msc túl sok lenne nekem, egy kicsivel könnyebbet szeretnék. Mit lenne érdemes csinálnom?

2014. ápr. 15. 12:09
 1/2 anonim válasza:
Na, mi lett végül? :) Hova mentél, hogy sikerült az élet azóta? :)
2020. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül félbehagytam, elvégeztem gyártástechnológus és CNC gépkezelői technikumot és elkezdtem dolgozni gépész tervezőként egy szerszámgépgyárban. Jeleneleg 3d-s modelleket és műszaki rajzokat készítek. Szóval rájöttem hogy a gépészet, gyártástechnológia, fémmegmunkálás, CAD CAM vonal az ami érdekel engem. Úgy érzem jelenleg, hogy jó döntés volt, hogy nem erőltettem, bár lehet egy gépgyártástechnológus MSC tetszett volna, csak már nincs erőm újrakezdeni, meg visszaülni az iskolapadba.
2020. jún. 22. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!