Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A levelezősöknek és a távoktat...

A levelezősöknek és a távoktatásosoknak miért könnyebbek a vizsgafeladataik? Mire kapnak ők majd diplomát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
tévedés.én jogra járok, ott a levelezősöknek még nehezebb is...
2009. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ezzel óriásit tévedsz! Egyébként mire alapozod ezt a kijelentést?


Nekik ugyanaz a követelmény, ugyan azt tanulják, ugyanaz a tételsoruk, stb., mint a nappalisoknak.

Ha így lenne, ahogy állítod, nem gondolod, hogy akkor mindenki levelezőre, meg távoktatásra menne nappali helyett?!

Sőt, ha azt nézem, hogy ők mellette még dolgoznak is, sokkal nehezebb megcsinálni ugyanazt, mint egy nappalisnak, aki ott ül "mindennap", néha reggeltől-estig az egyetemen.

2009. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te mire kapsz diplomát? A levelező oktatás mellett dolgozó diák adójából. Ha ők nem lennének, kénytelen lennél dolgozni, anyu,apu nem tudna eltartani.
2009. dec. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A napokban vizsgáztam. Nekünk csak elmélet volt, a levelezősöknek számolás is. Szerintem az könnyebb lehetett.
2009. dec. 17. 08:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!