Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az élet egy egyetemen...

Milyen az élet egy egyetemen és a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Hogy vannak a vizsgák, milyen órákra kötelező bemenni, tankönyvek vannak- és ha igen hogyan kell beszerezni. A kollégiumokban tényleg sokszor van-e buli és ez nem-e megy nagyon a tanulás rovására. Tudom egyeteme válogatja, én speciel az ELTE Infó karára szeretnék majd menni. Vélemények, történetek és tények is jöhetnek. :)
2009. dec. 13. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Züllött :D Általában a egyetemi és fősulis koleszek koncentrálják a megyek alkeszeit.

Persze vizsga időszakban megy a tanulás mint állat.

2009. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi az egész, és rohadt unalmas. SZTE-n vagyok kolis a károlyiban, de szánalmas az egész
2009. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vizsgák vizsgaidőszakban vannak általában. Vannak tárgyak, amik évközi jegyesek (év közben vannak zh-k, és azok eredményéből kapsz vmi jegyet, nem kell külön vizsgázni). Általában előadásokra nem kötelező bemenni, szemináriumokra és gyakorlatokra pedig igen. De ezt az első hónapban ki kell tapasztalni (megnézni melyiken van katalógus):D Nálunk vannak tankönyvek (nem is kevés..), de tesóm infóra jár, az 5 év alatt (még az előző rendszerben) talán ha két könyvet meg kellett vennie..

Én nem vagyok kolis, de évfolyamtársaim azt mondják nem rossz a koli:) (Szegeden az orvosis kolik) Szoktak lenni szintbulik:D Az, h koliban mennyire tudsz tanulni, inkább a szobatársakon múlik...

2009. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!