Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a vélemények a török ignác...

Mi a vélemények a török ignác gimi, a premontrei gimi (gödöllön mindketto) és a körösirol rákoscsaban? Mindháromba jelentkeztem 4,8 átlagom van a szobelik jol sikerultek sztem. Ja és még annyi hogy a premiben mirol szol ez a hittan elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
minél hamarabb irjatok,koszi!!
2014. febr. 28. 19:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én is a törökbe akarok menni. de a premi tök szép suli meg minden de a hittan szóbelin egy jézuskosztümben ült bent egy premontrei atya meg 4 tanár. kérdeztek a magyar szentekről, mit ünneplünk karácsonykor, mit tudok jézus krisztusról.stb. meg ilyenek. nem vagyok vallásüldözö, de sztem vicc és szánalom egyben amit ezek csináltak. a gyerekek mind öltönyben szüleikkel ugyszintén, és a legviccesebb az egészbe h a szülöket is behívták a hittanra.hogy minek nem tudom.(nekem nem voltak ott). ez az egész iskola szerintem csak a pénzről szól, mintsem a tanulásról..(szerbbe nincs szóbeli)
2014. márc. 2. 21:04
 12/13 anonim válasza:
Gondolod hogy azért hívták be a szülőket hogy perkáljanak vagy mi?Csak mert ez alapján amit írsz nem értem miért írod ez.Ez a túlzott vallásosság kiöltözés+szülők tényleg riasztó lehet nem csodálom ha mondjuk kakukktojásnak érezted magad. :-) Mondjuk ez is egyfajta álca nem is nagyon szeretem az ilyen intézményeket amik a vallásosság mögé bújnak.Elég érdekes emberek ezek.És amúgy felvettek volna ?
2014. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha egy katolikus suliba jelentkezel, akkor ne csodálkozz azon, hogy kell például tudnod, hogy mit ünneplünk karácsonykor. A szülőkkel azért beszélgetnek el, mert szeretnének tudni a családi hátteredről, lássák honnan jössz, így tudják tartani az iskola mostani színvonalát, hogy olyan embereket vesznek fel, akiknek nagyjából megegyezik az értékrendük a suliéval. (egy volt premis)
2014. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!