Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnázium (Bp....

Kölcsey Ferenc Gimnázium (Bp. ) szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem hívtak be angol szóbelire. 120-tól hívnak be és nekem 111pontom van. Szóbelik után szeretnék jelentkezni várólistára. Mennyire szoktak maradni üres helyek és ha igen, melyik szakokon?

2014. febr. 22. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Sajnos nem maradt nagyon,tavaly se azt hiszem,de bármi előfordulhat

2014. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Máshova nem jelentkeztél?
2014. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinyeibe nem jelentkeztél?
2014. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telekibe jelentkeztem haladó angolra és még felhívjuk majd a sulit, hogy a NYEK-es angolt is szeretném felvenni. Egyébként ide behívtak mivel mindenkit behívnak. Szinyeibe nem. Gondolkoztam rajta, de végül nem írtam be, de mostmár bánom:/
2014. febr. 22. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! a barátnőmnek 108 pontja lett, és őt sem hívták be (egyébként én a 127 pontommal is csak épphogy "átmentem", nem hiszem, hogy sok esélyem van oda). megpróbáltátok már felhívni az iskolát? próba szerencse. egyébként mindenképp jelentkezz majd várólistára, a telekibe pedig van esélyed, főleg ha felveszed a NYEK-es osztályt. nem tudom, még milyen iskolákat írtál be, de ha mindenképpen a kölcseybe (vagy a telekibe) szeretnél menni, a telekis osztályok után írd be a kölcsey sima szakát, ahova szóbeli sincs.

egyébként ne keseredj el! telekibe valószínű felvesznek. :)

2014. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már és igen mondták a várólistát, jelentkezek is majd. Köszönöm a segítséget.:)
2014. febr. 23. 15:49
 7/7 Bogii10 válasza:
engem 135 ponttal hívtak vissza, és elég erőteljesen nehéz volt a szóbeli. túljelentkezés van, nem hiszem hogy lesz helyed
2014. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!