Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esély van rá, hogy egy...

Mennyi esély van rá, hogy egy ilyen kérelmet elutasítsanak?

Figyelt kérdés
Szóval, valószínű, hogy egy tárgyat harmadszorra se fogok tudni teljesíteni (hacsak nem tudom szétpuskázni magam), így vagy megszűnik a jogviszony, vagy kérelemmel folytathatom fizetősön. Ez áll a TVSZ-ben (Debrecen). Szóval ha most én beadom a kérelmet, hogy fizetősön folytatnám, persze teljesen precízen, normálisan kitöltve, mennyi esély van rá, hogy nem fogadják el?
2014. febr. 6. 16:00
 1/2 Zeu ***** válasza:
nem hiszem hogy elutasítanák, végülis fizetsz majd nekik, és előre láthatólag ott is leszel egy darabig :D Debreceni egyetemen amúgy is fő cél minél több embert ott tartnai jóó sokáig :P legalábbis én így vettem észre
2014. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, hogy így is lesz.
2014. febr. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!