Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szükséges egy laptop...

Mennyire szükséges egy laptop egyetemre?

Figyelt kérdés
A kérdés maga érthető. Gondolom nagyban megkönnyíti az életet (mind kikapcsolódás, beadandó írás), de az is érdekelne, hogy órákon mennyire van rá szükség?

2014. febr. 2. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Életem, komolyan eszedbe sem jutott, hogy esetleg megoszd velünk, milyen szakra szándékozol menni? Nyilván az óvónőképzőn nem kell annyira a laptop, mint az infós szakokon, ahol elengedhetetlen.
2014. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami számítógép szerintem mindenképpen kell. De ha nem kolis vagy, hanem az egyetem városában laksz, akkor otthon sima asztali is jó. Én pl gépészmérnökire járok BME-re, nagyon is szükségem van számítógépre, de mivel pesti vagyok, nincs laptopom, tökéletesen elvagyok az asztalival itthon. Ha kolis lennék, akkor nyilván kéne.
2014. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölösleges órára és idegesítő is, mikor a tanár mellett az állandó pötyögést hallgatod.
2014. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat gondolkodtam rajta, ha nem is maga a jegyzetelés, de a sok ingázás miatt szükségem lesz rá.
2014. febr. 2. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Órára totálisan fölösleges. Én pl. mérnöknek tanulok, van egy-két töltelék tárgyunk a közgázosokkal is. Nálunk nem lehet és nincs is értelme laptopra jegyzetelni, mert mire bepötyögök egy képletet vagy lerajzolok egy ábrát a tanár már rég elmondott 6 másikat is. A közgázosok ellenben egyfolytában pötyögtek és tényleg baromira idegesítő, amikor a sok billentyű csattogástól nem is hallom kb, amit a tanár dumál.

Szerintem teljesen felesleges. Kézzel is lehet átlátható jegyzeteket készíteni. Bejárós vagyok, itthon mindenképpen szükségem van számítógépre, de vinni csak akkor viszem magammal, ha valami komolyabb évközim van és tudom, hogy lesz pár órányi lyukasórám, amikor hazajönni nem tudok, de azért jó lenne hasznosan elütni az időt. Ha csak alap programok kellenek, akkor erre megoldás pl. a könyvtár is, ott is vannak gépek.

2014. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!