Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi ponttal bejuthatok a...

Ennyi ponttal bejuthatok a Gundel károly szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
100-ból 74 pontot viszek és 66 pontos lett a központim .A német nyelvi előkészitős tagozatra szeretnék menni.Szerintetek felvesznek? 14/l
2014. jan. 31. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Eddig úgy mondták, hogy aki bekerül "az első százba", annak van esélye-
2014. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Lepontozható választ adok, bocs: Ott dolgozom az iskola mellett. Reggel látom a diákokat az utcán. Tapasztalatom alapján oda mindenkit felvesznek. Olyan sötétek, hogy elképzelni sem tudtam eddig, hogy ilyen van.

Bagózol? Tízből kilenc cigizik, tízből tíz kármokodik.

2014. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 2008-ban felvételiztem oda 4-es átlaggal és 64 pontos központival. Felvettek volna, csak nem azt jelöltem meg elsőnek, amit pedig megjelöltem, oda szerencsére felvettek.


Szóval szerintem jó esélyed van rá :) Ha még nem volt, akkor készülj a szóbelire.

2014. febr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat ! remélem hogy majd bejutok az első 100-ba :D.Amúgy nem cigizek,még ki sem probáltam .Elsőnek jelöltem meg ezt a tagozatát és szerencsére most sem lesz szóbeli :))
2014. febr. 1. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én tavaly felvételiztem ide és 150 valahányadik voltam és felvettek:) Inkább arra készülj, hogy bírni fogod e, mondták sokan ,hogy kín a nyelvi előkészítő osztály, sokat kell tanulni.
2014. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D igazából a nyelv miatt szeretnék oda menni ,mert hallottam hogy nagyon kemènyen veszik de legalább jól meg lehet tanulni :)) de már csak egy és fél honap és kint lesz a ideglenes rangsor :D
2014. febr. 3. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem mindkettőnket felvesznek, gyere imádozzunk együtt :D

Amúgy én 100-ból 80-at viszek a központi meg 69 pont lett, úgyhogy izgatottan várom, hogy felvesznek-e

2014. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!