Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek nagyon rossz eredmények?...

Ezek nagyon rossz eredmények? Anya csalódott volt. :c

Figyelt kérdés
A központi felvételim pontjai 33(matek) és 37 (magyar) lett.Vagyis 66 és 74 %.Nagyon rosszak?Anyum a Béjásmegyeri Veres Péter Gimnáziumba akar íratni .Felvesznek oda?A jegyeim 4-5ek kb 5 ötös a többi 4es.

2014. jan. 28. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Matekom 36pontos lett, magyar meg 43 :)
2014. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Nem nagyon rossz, közepes. Voltak itt a gyakorin is ennél jobbak és rosszabbak is. Hogy felvesznek-e, azt mi nem tudjuk megmondani, nézd meg az iskolában, hányadik helyen vagy az írásbelik alapján, abból lehet következtetni.
2014. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
Szerintem nem olyan rossz, nekünk a matektanárunk (11.-es vagyok) azt mondta, hogy 2 olyan feladat is volt, ami inkább érettségibe való volt, mint felvételibe.
2014. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A Veresbe eléggé talán-talános, főleg, hogy nyolc évfolyamos osztályok is vannak, így eleve kevesebbet vesznek fel. De ha nem istállóba mész, akkor elfogadható, de én is csalódott lettem volna ha ilyet írok 3 éve.
2014. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%
szerintem meg elég jó.. A szóbeli még fel hozhatja. Nekem 34-34 lett 2 éve m2 és max pontos a szóbelim és simán felvettek a gimnáziumba ahová szerettem volna menni. És nem szégyenkeztem az eredményem miatt.. Am is azt hallottam, h voltak elég nehéz feladatok.. Tehát szerintem jó eredmény. Végülis ez jobban az iskolától függ.
2014. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%

Szerintem van rá esélyed. Én akkoriban 74 pontot írtam, a tiéd 70. Mondjuk az idei könnyű volt, sokaknak sikerült jól, emiatt erősebb lehet a mezőny, amikor mi írtunk, akkor a 60 már nagyon jó eredménynek számított, olyan rosszul sikerültek.

Ha nem is vesznek fel elsőre, akkor is van még esélyed azokra a helyekre amik üresen maradnak, mert mindig van pár ember akit felvesznek, de mégsem oda megy. Ne keseredj még el, majd a rangsorból kiderül, hogy hányan állnak előtted. És ha sokadik vagy, akkor is megér egy próbát. Reménykedjünk :)

2014. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2014. jan. 28. 19:57
 8/9 ligus10 válasza:
a Veres Páter nagyon erős, ha felvesznek akkorse biztos, hogy ilyen bizonyítvánnyal bevesznek (én amúgy jelentkeztem oda annó és 92 pontal nem vettek fel..)
2014. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, végül sikerült? Felvettek?
2014. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!