Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezzel felvesznek a Neumannba?

Ezzel felvesznek a Neumannba?

Figyelt kérdés
A Neumann János Középiskola és Kollégiumba (Eger) jelentkeztem az Arany János Tehetséggondozó Programra. A Pszichológiai tesztet azt nagyjából tudtam, meg az elbeszélgetésen a tanárok már Pécsre szerveztek engem verset mondani. A központim pedig, hát... A magyart azt tudtam, 46-47 pont körüli, volt néhány buta hibám, pl. a lomhárra azt írtam, hogy nyugdíjas, nem pedig azt, hogy szamár. A matekot pedig eléggé elrontottam, 20-25 pont körülire számítok. Nem vagyok nagy reálos, a humán tárgyakba sokkal jobban otthon vagyok. Egyébként ahogy hallottam, a többiek is elrontották. 1-től full kitűnő vagyok. Van esély arra, hogy bekerüljek? 57 jelentkező volt, és a legjobb 30 kerül be, de ahogy láttam, nálam 'egy kicsit gyengébbek' is voltak ott. Be fogok kerülni szerintetek? Mert ugye ha nekem nehéz volt, másnak is.

2014. jan. 21. 09:30
 1/1 A kérdező kommentje:
.
2014. jan. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!