Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így felvesznek...

Szerintetek így felvesznek Szegedre a Radnótiba vagy a Ságváriba?

Figyelt kérdés

Hozott jegyek:

magyar:5

matek:5

angol:5

töri:5

biológia:5

fizika:5

kémia:5

földrajz:5


A központi sajnos nem sikerült túl jól: matek: kb.:

30-33 pont magyar kb.: 40 pont



2014. jan. 19. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
99% hogy felvesznek csupa ötösökkel nem is értem miert sir a szad:(
2014. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a csupa ötös annyira nem számít, a felvételid fontosabb, ehhez még jön a szóbeli, nem tudom milyen szakra jelentkezel, de angolon ezzel pl. egy 40-50edig helyezést is elérhetnél az előzetes listán, és általában százon felül, van hogy a 150-edik is bekerül.
2014. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

99%, hogy felvesznek. Ságváris vagyok, volt 1 négyesem, összesen 66 pontom lett, felvettek. :)

Nem kell ezen aggódni.

Megdolgoztál érte, csupa ötös vagy, jutalmad a sikeres felvételi. Ráadásul, ha olyan szakra jelentkezel, ahol van szóbeli (és nem rontod el), csak még jobb eredményed lesz.

2014. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Biológia szakra jelentkeztem.
2014. jan. 20. 17:33
 5/6 anonim válasza:
Nekem is kb. ilyen jegyeim és pontszámom volt. Én féltem, hogy kevés lesz, de 15.-nek vettek fel :). A szóbelire készüljél sokat, mert az nagyon számít. Főleg gondolkodtatókra gondolj! (Én is bioszos vagyok :)) További sok sikert! :)
2014. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. :) Én Radnótis vagyok, a Ságváris pontokat nem tudom. De tavaly a BFK-ra még nem volt felvételi... Barátnőmnek kicsivel több pontja lett, és úgy került be, de nem tudom, hogy a mostani felvételik hogy sikerültek (városi szinten). Lehet, hogy oda is bekerülsz :)
2014. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!