Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus-Kertészettudományi...

Corvinus-Kertészettudományi Kar-Környezetgazdálkodási agrármérnök alapszak vélemények? Többi lent.

Figyelt kérdés
Légkör,nehézség,szabadidő,későbbi elhelyezkedés stb.Pályaválasztás előtt állok.Ha tudtok légyszi segitsetek a döntésem meghozásában.

#Corvinus #agrár #környezetgazdálodás
2014. jan. 19. 16:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és még az hogy gondolom a biosz meg a kémia kell csak azt nem tudom hogy milyen szinten?
2014. jan. 19. 21:21
 2/13 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki segtítsen nagyon fontos lenne!
2014. jan. 19. 21:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy pontosan mit szeretnél. Én ott tanítok, írj privátot és megbeszélhetjük.
2014. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bomáz válasza:

Én is szeretnék erről a szakról többet megtudni.

Hogy milyen érttségi szükséges ... stb.

2014. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biológia és kémia erősen kell, de nem kell a felvételihez emelt érettségi külön
2014. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én környezetgazdálkodási agrármérnökin vagyok és nekem qrva nagy csalódás. Nyomatják folyton a fizikát, és szivat az összes műszakis tanár mindenkit. Tele van töltelék tárgyakkal, infó, jog, közgáz, mindez olyan mélységben hogy hihetetlen. Bioszt ha nem tanultál eddig meg sem fogod érezni a hiányát. A kémia is húzós mert abból is szét szivatnak a tanárok. Szánalmas ezaz egész iskola úgy ahogy van.
2014. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Melyik intézményben tanulsz?

Szintén környezetgazdálkodási agrármérnök hallgató vagyok, és végzős. Nálunk semmi fizika, műszaki tárgyak is csak integrálva és kevés a töltelék. Keményen kérik a kémiát, biokémiát, és a szakdifferentált tárgyakat.

2014. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább a Szent István Egyetem ugyanezen szakjait ajánlanám, az egy sokkal jobb, elismertebb és hasznosabb képzés. Meghát a körülmények és a légkör is jobbak.
2014. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
15:16 csak nem Georgikonos vagy?? Ott szívatnak mindenkit műszakiból meg kémiából.... meg növényélettanból.
2014. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bomáz válasza:

Akkor melyik egyetem ajánljátok ezzel kapcsolatban?

Vagy én még a külföldön is gondolkozom. Mit ajánlotok???

2014. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!