Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud segítséget nyújtani...

Valaki tud segítséget nyújtani abban, hogy minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Az átlagom 4-4,5. Jó tanuló vagyok. Érdekelnek a kereskedelemmel kapcsolatos dolgok, de még a vendéglátás is. Matematikából 4-es vagyok. Jól számolok. Szépen tudok rajzolni, és nem átlagkategóriában. Több rajzot is készítettem már, például színészről. De a gondolataim alapján nem szeretném rajzolással foglalkozni. Egy kicsit szimpatikus az orvosság. De nem gyerekorvos. Valaki tudna segíteni ezek alapján, hogy mi legyek? Minek tanuljak? Ha iskolákat és tudnátok ajánlani, akkor léccives kecskeméten, és környékén. Decemberben már itt a pályaválasztás. Segítségeteket előre köszönöm. 13/L

2014. jan. 18. 14:09
 1/4 anonim válasza:

Kedves hölgy :)

Ha a kereskedelem érdekel, akkor (az elkövetkező pl. gimnáziumodtól függetlenül) érdemes már most célzottan a szükséges tantárgyakra készülnöd (pl. Angol emelt érettségire majd, amihez adnak egy közepes nyelvvizsgát(!), szükséges emelt érettségikre)

Ezzel foglalkozó suli BGF is, ezt a karát érdemes megtekintened.

[link]


De ha véletlenül még nem tudod, hogy 13 évesen mi akarsz lenni felnőtt korodban, az sem baj. Ha más középiskolába kerülsz, mint utólag szerettél volna, az sem pecsételi meg a jövődet. ;)

Sok sikert, és az Úr áldást

Hali

2014. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló! Igen már hallottam róla, de én most elsősorban egy középiskolát keresek. :) Igen a kereskedelem érdekel, és ez az angol érettségi tök jól hangzik. Esetleg segítenél abban, hogy elmondanád, a kereskedelem témakörébe mi tartozik. Mármint, milyen szakmát lehet benne elérni az eladáson, üzletvezetésen kívűl. Azért köszönöm a válaszod. :)
2014. jan. 19. 10:01
 3/4 anonim válasza:
Szia én ajánlom Nagykőrösön a Toldi Miklóst, Kecskeméten is van 1 pár jó, mondjuk az ÁFEOSZ, örülök, hogy segíthettem!
2014. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 20. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!