Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amúgy van valami értelme az...

Amúgy van valami értelme az egyetemnek?

Figyelt kérdés
A hazai diplomamánián kívül. Vizsgákra rohamtempóban, ész nélküli kapkodásban beseggel az ember irdatlan mennyiségű adatot, hogy valahogy átcsússzon, majd a következő héten elfelejti az egészet. Mi lesz azzal, ami tényleg kéne majd az életben, a munkához stb.? Ami lényeges, azt egyénileg meg kell majd tanuljam, ezúttal tényleg?
2014. jan. 2. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol milyen szakon vagy.

De ha már elmentél egy szakra azért teszed mert szereted,és így is úgyis képzed magad olyan irányba ami felé majd szeretnél haladni.

2014. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz: a speciális ismereteket mind majd saját magának kell az embernek magtanulnia.
2014. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 reptoid ***** válasza:
100%

Igazad van, nagyon sok esetben nem azt használják az emberek a munkájuk során, amit még az egyetem alatt megtanultak.


Tegyük fel még azt is, hogy igazából semmirevaló az ott megszerzett tudás. De ha most én vagyok a munkaadó, és választanom kell bizonyos emberek között, akkor nyilván azt fogom választani, aki tisztességgel végigteperte az egyetemet, mert az jó eséllyel a munkájában minél jobb eredményre fog törekedni. És nekem erre van szükségem. Lehet, hogy egy semmit nem végzett emberrel jobban járnék, de sokkal nagyobb kockázat, hogy mégsem fog beválni.

2014. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na igen,ez sem hátrány ha elmész egy munkaadóhoz.

Ő pontosan tudni fogja hogy betudsz "seggelni" irdatlan mennyiségű adatot akár egy beszámolóra stb. szóval terhelhető vagy,hozzá vagy szokva hogy sokat kell nyújts rövid idő alatt.

Mielőtt meg felvesznek úgyis próbára tesznek,valamilyen formában.

2014. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!