Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinaljak, ha lassan...

Mit csinaljak, ha lassan tanulok es gyorsan felejtek?

Figyelt kérdés

Jo tanulo vagyok egy kozepesen eros gimiben. Kozel kituno vagyok, de a problemam, hogy nagyon lassan tanulok. Kepes vagyok pl egy tori lecket egy teljes oraig tanulni, raadasul teljesen el is faradok utana. A masik dolog, hogy konnyen el is felejtem. Magolni nem magolok. (az tovabb tartana :D)

Mit kezdjek ezzel? Nagyon sok idom elmegy a tanulassal.


2014. jan. 2. 18:59
 1/2 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok:D és érdekelne a válasz engem is:D
2014. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valahogy nem passzol össze, amit írsz: ha ez mind igaz lenne, akkor nem lehetnél kitűnő tanuló. Szerintem kicsit tévesen ítéled meg magadat. Valószínűleg arra gondolsz, hogy miután nagy nehezen megtanulod a száraz, téged amúgy cseppet sem érdeklő anyagot, két hét után visszagondolva rájössz, hogy már a felét sem tudnád visszamondani.



Ez teljesen normális jelenség, és mindenki így van vele, akit nem érdekel különösebben, amit tanul. Valószínűleg egyébként mégis magolsz, csak nem úgy hívod, vagy nem tudod pontosan, mit jelent a szó :D

2014. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!